Realitní kancelář, na kterou se můžete spolehnout

Během svého patnáctiletého působení v roli hypotečních poradců jsme denně pomáhali klientům k lepšímu bydlení. Bohaté zkušenosti z více než tisíce nemovitostních obchodů nyní přirozeně využíváme v realitní divizi Trefoil Reality.

Poskytovat své služby tak, aby mne klient mohl doporučit svým přátelům a známým.

Aleš Hanzlíček, vedoucí divize Trefoil Reality, má více než dvacetileté zkušenosti na realitním trhu. Úspěšně působil v několika předních realitních kancelářích, včetně vedoucích pozic.

K realitám se dostal v roce 1998 po studiu na gymnáziu a Škole managmentu a služeb. Nejprve pracoval jako realitní makléř v realitní kanceláři, následně si vyzkoušel další role, jako manažer realitní sítě, školitel, jednatel, vlastník franšízy i jako ředitel pobočky.

Klientům umím naslouchat a ke každé situaci přistupovat velmi individuálně. Moje úspěšná disciplína je tzv. Kulový blesk, kdy klient potřebuje zároveň prodat a koupit nemovitost. Mám rád výzvy, a proto pro mne není problém vypořádat se i s různými úskalími při prodeji nemovitosti, jako např. věcné břemeno, zástavní právo, exekuce atd. Nabízím především spolehlivost, pravidelnou komunikaci, osobní přístup, transparentnost postupu, právní záruky, poprodejní servis, asistenci při účetních a daňových otázkách.

Ukázka našich nemovitostí

Ukázka našich nemovitostí

Ukázka našich nemovitostí

Ukázka našich nemovitostí

NEJJEDNODUŠŠÍ ZPŮSOB PRO ZÍSKÁNÍ NOVÉHO DOMOVA

Trojlístek v našem logu je nejen symbolem třech původních zakladatelů firmy, ale odráží i zásady, kterými se všichni členové týmu řídí při své práci – profesionalita, poctivost, serióznost. Znalosti a nasazení všech Vám dávají záruku bezpečného, rychlého a bezstarostného řešení Vašich realitních potřeb.

Naše služby

Dlouholeté zkušenosti z prodeje více než 1000 nemovitostí

Skutečně komplexní servis

kontrola právního a technického stavu nemovitosti

případně zajištění znaleckého posudku

zpracování prezentace Vaší nemovitosti

služby profesionálního fotografa, videoprohlídka, homestaging, možnost uspořádání dne otevřených dveří atd.

efektivní způsoby inzerce

na více než 30 realitních serverech

pravidelný report o stavu prodeje a počtu prohlídek

prověření potenciálního klienta

kompletní právní servis včetně úschovy finančních prostředků

u advokátní kanceláře nebo zajištění bankovní úschovy

zajištění a platba návrhu na vklad do katastru nemovitostí

zajištění financování za nejlepších možných podmínek

zajištění energetického průkazu náročnosti budovy

zajištění převodu energií

vypracování a zajištění daně z převodu nemovitostí

Financování

Financováním bydlení pro naše klienty se zabýváme více než 15 let. Pomohli jsme k lepšímu bydlení tisícům klientů a zprostředkovali hypoteční úvěry za více než 5 miliard.

Profesionální servis

Nejlepší podmínky

Díky našim zkušenostem, kontaktům a obratům jsme schopni klientům vyjednat nejvýhodnější podmínky hypoték i dalších produktů (sazby, odhad zdarma, bez poplatků, výjimky z podmínek banky apod.) Spolupracujeme se všemi významnými bankami a pojišťovnami, abychom mohli klientům nabídnout skutečně to nejlepší napříč trhem.

Jedinečné know-how

Máme vlastní unikátní nástroje, s jejichž pomocí Vám srovnáme všechny produkty na trhu. Máme specialisty na podnikatelské úvěry nebo úvěry pro cizince. Důvěřují nám i realitní kanceláře a developeři, kterým zajišťujeme i registrace a nastavení jejich projektů na bankách, včetně benefitů pro klienty z těchto projektů.

Bez starostí

Řešíme za klienty vše, od začátku až do konce. Začneme zjištěním potřeb, připravíme vhodné řešení (málokdo si uvědomuje, že hypotéka je nejen o sazbě a poplatcích, ale i o speciálních požadavcích bank, např. při výstavbě), komunikujeme s realitní kanceláří, kontrolujeme všechny podklady, hlídáme termíny i právní náležitosti. Jsme pečliví a spolehliví, takže Vás celým procesem provedeme bez zbytečných starostí.

Rychlost

Úvěry zpracováváme přímo na centrálách a díky našim kontaktům máme dohodnuté i rychlejší zpracování hypoték. S klienty i všemi zúčastněnými komunikujeme obratem.

Doporučení

Jsme hrdí, že mnoho klientů je s námi již od založení firmy a zůstávají nám věrní. Drtivá většina nových klientů se na nás obrací na základě doporučení těch stávajících.

Komplexní i následný servis

Klientům se stejně pečlivě věnujeme i v případě řešení návazných potřeb, jako jsou úpravy na úvěrových produktech nebo třeba sjednání souvisejícího pojištění či řešení škodních událostí. V našem týmu máme i investiční specialisty, zabýváme se realitami. Dokážeme tak řešit všechny finanční a realitní potřeby našich klientů.

Reference

JANA V.
Read More
Nejvíce mě příjemně překvapila profesionalita, osobní přístup, rychlý prodej bytu a že všechny strany byly spokojené. Výsledkem spolupráce byl úspěšný a rychlý prodej za vyšší cenu. Oceňuji efektivitu, komfort (nemusela jsem se téměř o nic starat), informovanost v každém stadiu procesu. DĚKUJI. Pana Hanzlíčka vřele doporučuji i svým známým, je nejen profesionální a efektivní, ale také lidský, vyslechne všechny zúčastněné, zaměřuje se na jejich potřeby, nenutí prefabrikovaná řešení pro svůj zisk, ale naopak každému nabídne to, co skutečně potřebuje. Jedná otevřeně a férově. V delší perspektivě to vede k důvěře a ochotné spolupráci všech stran.
Stanislava S.
Read More
Moc bych Vám chtěla poděkovat, za prodej bytu, jak to vše proběhlo, organizaci prodeje, podpisy, včetně předání. Byli jsme moc spokojení
Previous
Next

Spolupracujeme s mnoha významnými partnery

Financováním bydlení pro naše klienty se zabýváme více než 15 let. Pomohli jsme k lepšímu bydlení tisícům klientů a zprostředkovali hypoteční úvěry za více než 5 miliard.