Postaráme se vám o klidný život s hypotékou.

Správně zvolené pojištění je nad zlato

Hypotéka a s ní spojená starost o nemovitost je běh na dlouhou trať. Splácet ji můžete i několik desetiletí. Máme pro vás tři rady, abyste z toho všeho neměli vrásky na čele.

Co když přijdu o zaměstnání?

Při splácení hypotéky nebo půjčky je ztráta zaměstnání strašákem číslo jedna. Vyvarujte se tomuto riziku díky pojištění při ztrátě zaměstnání. Při této nenadálé události za vás zaplatí pojišťovna 6–⁠12 měsíčních splátek.

Co když onemocním?

Nemoc či úraz a s nimi spojená neschopnost splácet závazky jsou další častou obavou. Pomoc nabízí životní pojištění, které vám pomůže pokrýt pravidelné splátky v období, kdy nejste schopni si sami vydělávat. Peníze od pojišťovny vám pomohou zachovat životní standard vaší rodiny. 

Jde vaše pojištění majetku s dobou?

Ceny nemovitostí prudce stoupají a je možné, že pojistky, které máte uzavřené už pár let, vám dnes již nemusí stačit. Proto je vhodné jednou za tři roky pojistku zkontrolovat a případně aktualizovat.

Pojištění je pro vaši nemovitost správný kamarád do deště, ale někdy nemusí stačit. O co se jedná?

Co znamená podpojištění?

Byt má pojistnou hodnotu čtyři miliony korun, ale pojistná částka je nastavena jen na polovinu. Pokud požár v bytě způsobil škody ve výši 200 tisíc, pojišťovna nevyplatí celou částku, ale bude krátit ve stejném poměru. V tomto případě o 100 tisíc.

Rádi vám pomůžeme vybrat hypotéku a pojištění vám šité na míru.

Přišla vám výhodná nabídka na hypotéku a zvažujete, zda přestoupit k jiné instituci? Rádi pro vás ověříme výhodnost konkrétní nabídky. Úroková sazba totiž není vše a o příznivosti úvěru rozhodují i další podmínky.

Připravili jsme pro vás jednoduché srovnání vaší hypotéky s aktuálními nabídkami napříč hypotečním trhem, včetně odborné konzultace.